شرایط و ضوابط

قوانين ذيل، در برگيرنده نحوه استفاده کاربران از وب سايت حاضر می‌باشد از اين رو از کاربران گرامی درخواست می‌گردد تا در صورت عدم پذيرش اين مقررات، استفاده خود را از وب سايت حاضر متوقف نمايند. توصيه می‌گردد تا اين صفحه از وب سايت به صورت دوره‌ای توسط کاربران مورد ملاحظه قرار گيرد تا از اين طريق، از تغييرات احتمالی مطالب اين صفحه آگاه گردند. استفاده مداوم کاربران از اين وب سايت پس از هرگونه تغيير در مطالب اين صفحه به معنای پذيرش مقررات جديد تلقی می‌گردد.

استفاده از وب سايت:
تمامی مطالب اين وب سايت اعم از متون، تصاوير، نمودارها، نرم افزارها و ساير مطالب، به صورت کامل و يا جزئی تحت مالکيت شرکت نگار شبکه، تامين کنندگان و نمايندگان اين شرکت بوده و تحت حمايت قانون حق نشر می‌باشند. کاربران اين وب سايت تنها جهت کاربردهای غير تجاری در سازمان خود مجاز به مشاهده و کپی برداری از مطالب اين سايت می‌باشند. شايان ذکر است که در کليه کپی‌های تهيه شده از مطالب اين وب‌سايت، درج هشدارهای مربوط به حق نشر و محدوديت‌های استفاده مطالب الزامی است. به استثناء مواردی که به صورت ضمنی در اين مجموعه مقررات قيد گرديده است، هيچگونه مجوز يا حقوقی در رابطه با محتوای اين سايت به صورت ضمنی يا صريح به شخص يا سازمانی اعطا نشده و کليه اختيارات شامل حقوق قيد شده در اين بخش از وب سايت و الباقی حقوقی که در اين بخش درج نگشته‌اند، متعلق به شرکت نگار شبکه می‌باشد. علائم تجاری درج شده بر روی وب سايت حاضر، متعلق به شرکت نگار شبکه، تامين‌کنندگان و نمايندگان محصولات و خدمات اين شرکت می‌باشد و کاربران بدون دريافت مجوز کتبی از شرکت نگار شبکه، مجاز به استفاده از اين علائم نمی‌باشند. هک کردن، تغيير شکل دادن و يا سوء استفاده از محتوای اين وب‌‌سايت و يا تلاش جهت دستيابی غيرمجاز به قسمت‌های دارای محدوديت دسترسی و يا دسترسی غير مجاز به تکنولوژی بکار رفته جهت ايجاد اين سايت پيگرد قانونی دارد. کاربران مجاز می‌باشند که آدرس هر يک از صفحات اين وب‌سايت را به صورت پيوند در ساير منابع درج نمايند ليکن در نظر داشتن اين نکته اهميت دارد که آدرس صفحات اين وب‌سايت ممکن است بدون اطلاع قبلی تغيير نموده و درج پيوند‌ها می‌بايست با قوانين مربوطه مطابقت داشته باشد. در صورت عدم رعايت مقررات، شرکت نگار شبکه در صورت صلاحديد مجاز می‌باشد تا امکان دسترسی و استفاده کاربران را از اين وب سايت در هر زمان و بدون هشدار قبلی متوقف سازد.

جمع آوری اطلاعات:
در بخش‌هايی از وب سايت حاضر از کاربران خواسته می‌شود که برخی اطلاعات شخصی از قبيل نام، آدرس و ساير اطلاعات خود را در سيستم وارد نمايند. کاربران اين وب‌سايت می‌توانند جهت کسب اطلاعات بيشتر در زمينه نحوه مديريت، نگهداری و استفاده از اين اطلاعات توسط شرکت نگار شبکه به بخش رويه حفاظت از اطلاعات وب سايت مراجعه نمايند. اطلاعاتی که از ساير روش‌ها توسط کاربران به اين وب سايت منتقل می‌گردد از نظر شرکت نگار شبکه غيرمحرمانه و غيرشخصی تلقی شده و شرکت نگار شبکه نسبت به حفظ اين اطلاعات تعهدی ندارد. علاوه بر اين، انتقال هرگونه اطلاعات غيرقانونی، تهديدآميز، هجو، حاوی افترا، خلاف شئون اخلاقی و ناقض قوانين و مقررات به اين وب‌سايت ممنوع می‌باشد.

اطلاعات اشخاص ثالث:
اين وب‌سايت شامل پيوندهايی به سايت‌ها و اطلاعات اشخاص و شرکت‌های ديگر در ارتباط با محصولات و خدمات آنها می‌باشد. لازم به ذکر است که اين پيوند‌ها و اطلاعات تنها جهت تسهيل امر يافتن اطلاعات مناسب توسط کاربران تعبيه گشته و به معنای تاييد و حمايت شرکت نگار شبکه از محتويات و مطالب اين وب سايت‌ها و يا محصولات و خدمات آنها نمی‌باشد. کاربران با مسئوليت کامل خود به وب‌سايت‌های اشاره شده مراجعه می‌نمايند.

تعهدات:
شرکت نگار شبکه در تلاش است تا مطالب موثق و به‌روز را بر روی وب سايت خود قرار دهد، اگرچه محتويات اين سايت در برخی مواقع ممکن است به روز نبوده و يا دارای خطاها و حذفياتی باشد. شرکت نگار شبکه مجاز است که محصولات و خدمات اعلام شده بر روی اين وب‌سايت را در هر زمان و بدون اعلام قبلی تغيير دهد. همچنين لازم به ذکر است که اين وب‌سايت ممکن است حاوی محصولات و خدماتی باشد که در اين کشور ارائه نمی‌گردند. لطفاً جهت کسب اطلاعات به روز و دقيق در رابطه با محصولات و خدمات شرکت نگار شبکه با نمايندگی ها و يا دفتر مرکزی اين شرکت تماس حاصل فرماييد.
سايت حاضر و محتوای آن بدون هيچگونه تعهد و بر پايه شرايط موجود فعلی ايجاد شده است. شايان ذکر است شرکت نگار شبکه و تامين‌کنندگان آن هرگونه تعهدی از جمله تعهدات ضمنی مبنی بر امکان فروش و استفاده محصولات و خدمات شرکت در موارد خاص (غير قانونی)، رعايت حقوق مالکيت و ساير تعهدات نشئت گرفته از معاملات انجام شده، استفاده و يا اقدام تجاری بر پايه اطلاعات اين وب‌سايت را نفی نموده و به جز مواردی که به صورت صريح در اين وب سايت قيد شده است، ساير پيشنهادات و يا اطلاعاتی که به صورت شفاهی و يا مکتوب از وب سايت اين شرکت و يا ساير منابع دريافت می‌گردد، هيچگونه تعهدی برای شرکت نگار شبکه و تامين کنندگان آن در بر نخواهد داشت.

حدود مسئوليت شرکت نگار شبکه:
در چارچوب مقررات و تا حد ممکن، در هر رخدادی شرکت نگار شبکه در قبال هرگونه خرابی يا آسيب (شامل هرگونه آسيب مستقيم، غير مستقيم، تصادفی و غير تصادفی، ضررها و يا خسارات ناشی از حذف اطلاعات و يا خلل در کسب و کار) در صورت اطلاع يا عدم اطلاع از احتمال خسارت، در رابطه با اين سايت و محتوای آن عهده‌دار مسئوليتی نمی‌باشد. در صورت نارضايتی از محتوا و قوانين اين وب‌سايت، به کاربران گرامی توصيه می‌گردد تا استفاده خود را از اين وب‌سايت متوقف نمايند.

پيش بينی‌ها:
اين وب سايت ممکن است شامل جملات مربوط به اتفاقات و خدمات آتی و يا عملکرد مالی آينده شرکت نگار شبکه همچون "شرکت نگار شبکه بر اين باور است"، "انتظار دارد"، "پيش بينی می‌نمايد"، "تخمين می زند" و يا ساير عبارات مشابه گردد. از آنجا که چنين عباراتی مربوط به وقايع آينده می‌باشند، ريسک‌ها و احتمالات ممکن است منجر به تعارض پيش بينی‌ها و رخدادهای واقعی گردند. شرکت نگار شبکه هيچ‌گونه مسئوليتی برای به روز نمودن هرگونه پيش بينی بر روی اين وب‌سايت را برعهده ندارد و کاربران می‌بايست از اتکای صرف به اطلاعات ارائه شده در اين وب‌سايت خودداری ورزند.
در صورتيکه هر بخش از اين قوانين غير قابل اجرا گردد، ساير قسمت‌های اين مجموعه قوانين به طور کامل لازم الاجرا خواهند بود. بخش‌های خاصی از اين قوانين ممکن است توسط مقررات مندرج در صفحات ديگر اين وب سايت رد شده و يا تشريح گردد.